Biurowiec Siemianowice

Biurowiec Siemianowice

Biurowiec Siemianowice – oferta

Prezentujemy ofertę sprzedaży budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego w Siemianowicach przy ul. Budowlanej, przy granicy z Katowicami. Głównym atutami tej nieruchomości są: bardzo dobry dojazd do nieruchomości (skomunikowany z DK 86) oraz pełne uzbrojenie.

Biurowiec Siemianowice – opis nieruchomości

Nieruchomość składa się z budynku biurowego (jedna połowa budynku jest na sprzedaż, druga została sprzedana wraz z halą produkcyjną). Powierzchnia użytkowa wynosi: 1100 m2, Powierzchnia biur: ok. 780 m2. Budynek jest dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, dwuklatkowy. Elewacje ocieplone, oblicowane panelami z tworzywa sztucznego, tzw. siding. Stolarka okienna plastikowa. Standard wykończenia: w pomieszczeniach nieremontowanych ściany wykończone tynkiem cementowo-wapiennym i malowane, w części pomieszczeń wykonana lamperia. Podłogi stanowi posadzka lastryko, w pomieszczeniach biurowych przykryta wykładziną PCV, w sanitariatach i korytarzach płytki podłogowe. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i teletechniczną.

Budynek zlokalizowany jest na działce o powierzchni 2234 m2, z czego na działce o powierzchni 490 m2 znajduje się parking do dyspozycji najemców budynku.

Budynek jest częściowo wynajęty, aktualnie prowadzone są rozmowy z najemcą zainteresowanym najmem całego budynku (ok. 800 m2 powierzchni biurowej) po podwyższeniu standardu i dostosowaniu do jego potrzeb.

Biurowiec Siemianowice – lokalizacja

Nieruchomość jest zlokalizowana w Siemianowicach przy ul. Budowlanej, przy granicy z Katowicami. Bardzo dobry dojazd z DK 86 oraz z centrum Katowic od ul. Korfantego przez ul. Katowicką. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się bardzo duży zakład produkujący opakowania COVERIS (dawniej Huhtamaki). Alternatywny dojazd do nieruchomości przez ul. Konduktorską.

Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny przemysłowo-magazynowe, niezabudowane tereny inwestycyjne oraz tereny ogródków działkowych. W promieniu ok. 2 km przebiegają drogi krajowe: DK 79, 902 i 86, a w dalszej odległości autostrada A4. Zapewnia to dogodne połączenie komunikacyjne z miastami sąsiednimi.

Biurowiec Siemianowice – cena

Prezentowana nieruchomość oferowana jest na sprzedaż w cenie 990 tys. zł netto.

Biurowiec Siemianowice – pliki do pobrania

Pobierz rzuty budynku w plikach pdf.
Rzuty budynku
Elewacje

Galeria

Efektis Adam Zych

Tel. +48 535 111 740

E-mail: kontakt@tereny-inwestycyjne.com.pl